3 סימנים של מותג חלש, וכיצד ניתן לשנות זאת

לרוע המזל, יצירת זהות מותג אינה תהליך קל ומהיר. לאחר הקמתו, אין כל ערובה לכך שעסק יגדל וכולם יכירו את המותג שלו – ואם זה יקרה הוא יהפוך לבעיה שעלולה לפגוע בעסק שלך.

להלן מספר סימנים שזה עשוי לקרות למותג שלך וכיצד תוכל לנקוט צעדים בעזרת חברת הפקת וידאו כדי לחזק את תדמית המותג שלך.

סימנים של מותג חלש

חוסר חזון

חזון הוא הכוח המניע לצמיחתו של המותג והיעדרו יכול להשפיע על מעורבות הקהל ולהניע מכירות. אם החזון של המותג שלך אינו ברור או שאינו תואם את התרבות הארגונית שלך או את המוצרים והשירותים שאתה מציג, הוא לא יושב טוב עם הקהל. בנוסף לכל זה, הדבר יביא להפחתה של השותפים והעובדים שלך שהם הנכסים הגדולים ביותר של החברה שלך.

המותג שלך חסר עקביות

לא משנה עד כמה המוצרים או השירותים הנמצאים תחת חסותך טובים, הם צריכים להיות תואמים את החזון של המותג.

לדוגמה, אם המותג שלך מהווה שמירה על הסביבה אך מוצרי היופי שלך נבדקים על ידי בעלי חיים, הדבר יגרום לקהל לאבד אמון במותג שלך.

עקביות נובעת גם מתכנית הצבעים, מיקום הלוגו והאריזה – ומטרתה לעזור לצרכנים לזהות ולהבדיל באופן מיידי את המותג שלך מהמתחרים שלך.

אלמנטים של המותג שלך אינם מוגנים

דמיין את זה: העסק שלך מצליח נהדר ואתה במרחק של שבוע בלבד מהשקת האב-טיפוס החדש של מוצר שאינו דומה לשום מוצר אחר, אך יומיים לפני ההשקה אתה מגלה שאתה לא יכול לעשות זאת מכיוון שלא רשמת פטנט על המוצר או סימן מסחרי של המותג שלך.

כואב כמו המחשבה על זה, זה לא רחוק מהאמת. על ידי הגנה על הלוגו ושמו של המותג שלך, אתה שומר על שכפול של המוצרים והעיצובים שלך. זה יחזק במידה רבה את הדימוי של המותג שלך.

הפתרון

אם המותג שלך נאבק לבסס את עצמו כמתמודד מוביל בענף ויש לו את הסימנים המסמליים של מותג חלש, דרך בטוחה לעלות מחוץ לשלב היא באמצעות סרטון תדמית.

אנו מאמינים שסרטון גורם לאמון וזה בדיוק מה שהסרטונים של הארגון נועדו לעשות. הם מחזקים את אמון הקהל במותג שלך ומשפרים את טווח ההגעה שלו על ידי העברת המשימה והחזון שלך באמצעות תקשורת חזותית.

החל מדברים על סיפורים אמיתיים שמתחברים עם אנשים וכלה במיקוד לקהל שזקוק לדחף כדי להאמין במותג שלך, סרטון תדמית הוא אחד הכלים השיווקיים הטובים ביותר שיעזרו לך לעשות את הצעד הראשון בדרך לבניית התדמית של החברה שלך מחדש.

אם אתה מחפש מומחים שיסייעו למותג שלך, צור קשר עם שירותי הפקת הווידאו העסקיים המובילים שלנו.

חברתנו היא חברת הפקת וידאו המשרתת לקוחות ברחבי הארץ ומתמחה בייצור וידיאו, סרטוני מותג וסרטוני קידום מכירות. הטביעו חותם בענף בעזרת השירותים שלנו!