4 דרכים ליצור סרטוני תרבות של החברה להנאת קהל

תרבות חברתית חיובית מאפשרת לעסקים להתמקד ביעדים ארוכי טווח ולעודד את הסביבה או התרבות שבהם הם יכולים לממש.

עבור חברות שמחפשות למשוך אנשי צוות חדשים, סרטון תרבות של חברות הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

עובדים פוטנציאליים צריכים לראות כי החברה שלך שווה את הסיכונים שמגיעים להחלפת משרות. האם לחברה שלך יש סביבה רגועה שעובדים יכולים לעבוד בה? האם החברה חדשנית? האם החברה לוקחת סיכונים? האם יש לעבודים ההזדמנות לצמיחה? אתה יכול לענות על המון שאלות אלו ועוד עם סרטון תרבות של החברה.

פתיחות היא המפתח

קחו עט ומחברת ורשמו את השאלות הבאות:

בשביל מה החברה שלי עומדת?

מהם הערכים של הצוות שלי?

מהן התכונות שאני מחפש בקרב חברי צוות חדשים?

באיזה כיוון אני רוצה שהחברה שלי תנקוט בעתיד הנראה לעין?

לאחר שתענה על השאלות האלה, מצא דרכים לתאר אותן באופן חזותי. הראה את החברה שלך כמו שהיא. אם הצוות שלך עובד בצורה הנוחה ביותר בישיבה על כדורי גומי, הראה זאת.

אם חברי הצוות שלך אוהבים ללגום קפה ולבלות בשולחן העבודה שלהם, היו כנים גם כן.

סיפור אחד בכל פעם עובד; יותר מדי לא עובדים

בעת הכנת סרטון התרבות של החברה שלך, חשוב שתבחר זווית. סרטון לא ממוקד הוא דרך בטוחה לאבד את העניין של הקהל שלך. לספר יותר מדי סיפורים בכל פעם יכול להיות מסיח את הדעת בצורה מדהימה. אחרי הכל, נרטיבים נקלטים בצורה הטובה ביותר כשהם מוצגים בזה אחר זה.

אתה יכול לדעת את זה דרך עיני המנכ"ל או המתמחה. אולי לקוח. העניין הוא לשמור על זה פשוט ולא להעמיס יותר מדי.

הדגש מוצר או שירות

הצגה חזותית של מוצר או שירות שהחברה שלך מציעה היא דרך פנטסטית להביא מיקוד לסרטון התרבות של החברה שלך. למרכז מוצר יש גם פוטנציאל להביא יתרונות מוחשיים לשורה התחתונה שלך.

ודא שהסרטון מדגיש את התכונות הייחודיות של המוצר / השירות. היה אינפורמטיבי ויצירתי כשמדגים כיצד זה פותר בעיות שאנשים בדרך כלל חווים. קח בחשבון את הקהל שלך והתאם את הטון שלך בהתאם.

השתמש במוזיקה לטובתך

קדימה, נסה לדמיין סרט, מודעה או טריילר טובים ללא מוזיקה. רוב הסיכויים שאתה לא יכול. אם המטרה שלך היא להפיק את המרב מסרטון התדמית שלך, לא תוכל לעשות זאת ללא מוזיקה המלווה את הסרטון. מוזיקה מחזיקה את הקהל על ידי מעוררות רגש. ורגש הוא הזרז שאתה צריך בכדי להציג את החברה שלך כמו שאתה רוצה.

אם אתה שוקל ליצור סרטון תרבות חברה למראה מקצועי המדגיש את הטוב ביותר שיש לחברה שלך להציע, אל תחפש עוד. אנו חברת הפקת וידיאו ארגונית בשירות מלא עטורת הפרסים. אנו מספקים שירותי וידיאו מקומיים בישראל.