4 דרכים להשתמש בסרטונים למודעות למותג

בעולם המנוהל על ידי טכנולוגיה והדמיה, הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר שלך היא לנצל את מגמת הוידאו. זה לא רק מושך את תשומת ליבם של אנשים – הוא מוכר.

בעוד שחלק מהאנשים התמודדו עם המגמה והחלו להשקיע בהפקת וידיאו מקצועית, אחרים עדיין נאבקים על גדילת העסק שלהם.

המשך לקרוא בארבע דרכים בהן תוכל לגרום למותג שלך להגיע לגבהים חדשים על ידי שימוש בכוח ופופולריות של סרטונים.

  1. הכירו את הקהל שלכם והבינו אותו

הבנת את החשיבות של הפקת תוכן וידאו. השלב הבא הוא מיקוד לקהל שלכם.

ללא הכרה והבנה דמוגרפיים, תוכן הווידאו שלך לא יתאים בהתאם. זה יכול להוביל לירידה דרמטית במכירות ובמוניטין של המותג מכיוון שהקהל שלך לא יצליח להתחבר למסר שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל היא לפתח הבנה מעמיקה של מי הלקוחות שלך, כך שתוכל להבין במה הם מעוניינים ולספק את זה. שאלו את עצמכם שאלות בסיסיות ועם זאת הכרחיות ביחס לשפה, אתניות, מגדר, נטייה מינית וכו '.

היו כלולים ובנו קבוצות משנה בתוך הקהל שלכם. השקיעו זמן בחקר מגמות ויצרו תוכן בהתאמה אישית שממקד לרוב האנשים בתת המשנה הגדול ביותר שלכם.

המטרה הסופית שלך צריכה להיות הפקת תוכן וידאו המתחבר לכמה שיותר מהקהל שלך.

  1. להתבלט!

זכור שלרוב הגדול של האנשים העוסקים בתוכן וידאו יש טווחי תשומת לב קצרים – רובם בני דור המילניום. אם התוכן שלך אינו יצירתי, מקורי, מושך תשומת לב וניתן לשיתוף, אין זה סביר שמישהו יראה את זה.

חשבו מחוץ לקופסה ופתחו רעיונות ואסטרטגיות חדשות עם ערך חזק. הימנע מתסריטים ומושגים כלליים ונשכחים בקלות. המטרה שלך היא לעורר את תשומת ליבו של הקהל שלך, כך שהוא ימשיך לצפות בסרטון שלך.

  1. שמור על דברים קצרים

עם לוחות זמנים עמוסים וחיים הולכים וגדלים יותר, אנשים פשוט לא מספיקים לעסוק בכל דבר – אפילו לתוכן שהם מעוניינים בו. התפקיד שלך הוא לא רק כדי להתמודד עם השעמום שלהם; אתה צריך גם להתמודד עם חוסר הזמן שלהם.

שמור על דברים קצרים, מלאי מרגש. למרות שהסרטון שלך עשוי להתחיל להיות חזק ומרתק את הקהל שלך, סביר להניח כי הוא ישעמם אם הוא ארוך. הגע לעניין במהירות האפשרית ואל תציף את הקהל שלך במידע מיותר.

טיפ מקצועי: הימנעו מחזרה בכל מחיר!

  1. האיצו את משחק הקידום שלכם

המשווקים גדלים על כלל 80/20, שקובע כי יש להקדיש 80% מזמן ייצור הווידאו לשיווק ואילו את 20% הנותרים יש להקדיש ליצירת תוכן הווידיאו בפועל.

עקוב אחר זה באדיקות.

השתמש במדיה חברתית לטובתך, במיוחד פלטפורמות פופולריות כמו פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם וטוויטר. שלחו ללקוחות בדואר אלקטרוני במידת הצורך. נסה לבצע אופטימיזציה של ההודעה שלך במכשירים שונים, כמו גם להגיע לטווח הגעה רב יותר.

האם יש לך את המידע הדרוש לך אך אין לך משאבים לגרום לזה לקרות? הצוות המנוסה שלנו ידאג לכל צרכי הפקת הווידיאו המקצועיים שלך. צרו איתנו קשר כדי להרחיב את המותג שלכם ולהגיע לגבהים חדשים.