צרו סרטון בטיחות בעבודה לתקופת הקורונה בכמה צעדים פשוטים

אחת האסטרטגיות העיקריות המשמשות למאבק בהתפשטות הנגיף היא ריחוק חברתי. עם זאת, ההודעות והזרמת המידע על מדיניות זו היו עד כה לא ברורות ולא עקביות.

 

בגלל הצהרות מבלבלות של הנשיא טראמפ ודיווחים סותרים של ארגון הבריאות העולמי, יש צורך במידע אמין. כתוצאה מכך, חברות מחפשות דרכים ליידע את הצוות שלהן כיצד לשמור על ביטחון תוך כדי ניסיון לשמור על העסק שלהם.

 

סרטוני כוח אדם בתקופת הקורונה

הדרך הטובה ביותר למסור מסר חזק וברור בימינו היא באמצעות וידאו. אנשים פעילים יותר במדיה החברתית מאי פעם בגלל הבידוד והריחוק החברתי. חברות יכולות לקבל את המסר שלהן בנושא בטיחות בעבודה על ידי יצירת תוכן וידאו. הנה 3 טיפים שיעזרו לכם להעביר סרטון בטיחות בעבודה בתקופת הקורונה בתוך ימים ספורים:

 

  1. תסריט פשוט

הדרך הטובה ביותר להעסיק קהל היא לשמור על התסריט פשוט ככל האפשר. אם תתחילו להשתמש במינוחים רפואיים מורכבים, אתם עלולים לאבד את הקהל בשניות הראשונות של הסרטון. זכרו, טווח הקשב הממוצע הוא שמונה שניות. זה כל הזמן שאתם צריכים כדי לתפוס את העניין שלהם ולחייב אותם לצפות בסרטון כולו.

 

  1. השקיעו בגרפיקה

אתם יודעים איך אומרים 'תמונה אחת שווה אלף מילים'? כשמדובר ביצירת תוכן וידאו מרתק, אלה מילים שצריך לחיות אותן. הקהל שלכם יזכור מידע נוסף מהסרטון שלכם אם הוא מכיל הרבה גרפיקה ועזרים חזותיים. המוח האנושי מעבד תמונות אלפי פעמים מהר יותר ממילים, מה שאומר שאתם יכולים להשתמש בתמונות כדי להשפיע יותר על הקהל שלכם.

 

  1. הוסיפו אלמנטים חיוביים ומעניינים

בני אדם נרתעים באופן אינסטינקטיבי ממידע שלילי ונוטים להתעלם מדברים הגורמים להם למצוקה נפשית. כשמכינים סרטון העוסק במגפה עולמית, יתכן שיהיה קשה לשמור עליו קל וחיובי. עם זאת, אתם יכולים לעשות זאת על ידי הצגת הצד הבהיר, כמו סביבה טובה יותר בגלל פחות זיהום, שיש להם את הזמן והמשאבים ללמוד מיומנויות חדשות באמצעות שיעורים מקוונים, ועבודה יכולה להתבצע מהנוחות של הבית שלהם.

 

העבירו את המסר שלכם מבלי לגרום לו להישמע כמו סוף העולם. יחד עם זאת, וודאו שהקהל מתייחס ברצינות למידע ומרגיש מוטיבציה לפעול בהתאם להנחיות הבטיחות.

 

רוצים ליצור לעובדים שלכם סרטוני בטיחות כוח אדם מרתקים ואינפורמטיביים? אנחנו מציעים שירותי הפקת וידאו מובחר. צוות היצירה שלנו משתמש בגרפיקה מגניבה ונקיה, סינמטוגרפיה מרשימה, סקריפטים משכנעים וסאונד ברור כדי להבטיח את הצלחת קמפיין השיווק שלכם בוידאו.

 

התחברו אלינו עוד היום ותנו לנו לעזור לכם ליצור סרטון בטיחות יעיל עם הטיפים והעדכונים האחרונים ממקורות אמינים.