האם סרטון אנימציה תדמיתי מתאים לכל עסק?

עולם השיווק הדיגיטלי מתפתח בקצב מסחרר, ונראה שבקרוב ישתלט כמעט לחלוטין על תחומי התוכן השיווקי והפרסומי. כבר עכשיו, רוב בתי העסק מעדיפים להשקיע משאבים רבים ביצירת סרטוני תדמית שישמשו כרטיס ביקור יצירתי ובעל השפעה.

עם זאת, לפני שמחליטים להתחיל בתהליך יצירת ועריכת הסרטון, חשוב להבין מה יהיה מתאים יותר לעסק – סרטון אנימציה או וידאו?
זו שאלה חשובה, והתשובה עליה אינה חד משמעית. סרטוני האנימציה וסרטוני הוידאו הם כלים פרסומיים חזקים מאוד, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו.

הנה כמה פרמטרים עיקריים שיעזרו לכם להחליט אם סרטון אנימציה תדמיתי מתאים לעסק שלכם.

סרטון טכני מורכב להעברת מסר פשוט וקצר
זהו היתרון הבולט ביותר של סרטי האנימציה בעולם הדיגיטלי. סרטוני אנימציה אינם מגבילים אתכם מבחינת הרעיונות או הקונספט עליו אתם מבססים את הסרטון. אתם מוזמנים להשתמש באלמנטים טכניים מורכבים, לשאוב השראה מעולמות הדמיון, סרטי ילדים או רעיונות מסובכים. אם אתם בעלי ראש יצירתי, כדאי לכם לשקול הפקת סרטי אנימציה.

סרטי האנימציה הם קצרים, ענייניים ולכן גם מושכים את עיני הלקוח ועוזרים לכם להגדיל את המכירות ואת קהל היעד שלכם.

 הפקה פשוטה וזולה
תוכלו לחצות גבולות תוך שמירה על תקציב נמוך. כל הסרטון נעשה על ידי המומחים שלנו באמצעות שימוש בתוכנות מחשב בלבד. אין צורך בשחקנים, הפקה עמוסה, בזבוז משאבים מיותרים, ציוד וידאו ועוד.

פשטות וטבעיות
השילוב בין אלמנטים המוצגים בצורה פשוטה, לעיתים על גבול הילדותי והנוסטלגי, לצד סרטי תדמית שמוצגים בצורה טבעית "וזורמת" הם שני אלמנטים מרכזיים שעומדים בבסיסו של כל סרט אנימציה.
להבדיל מסרטי וידאו, שלעיתים עושה רושם מאולצים ולא ברורים, סרטוני אנימציה ממחישים רעיונות מורכבים בצורה הטבעית והקלילה ביותר: קפיצה טבעית בין עולמות, אלמנטים חזותיים ייחודיים, קונספטים שאפשר להציג רק בצורת אנימציה ועוד.

העדפה אישית
אולי מדובר בשיקול טריוויאלי, אבל בכל זאת. אם אתם, בתור בעלי העסק, מתחברים יותר לתחום האנימציה, עליכם גם לבחור בו בתור הכלי השיווקי המרכזי שלכם.
בתור בעלי העסק, תחושות הבטן שלכם בנוגע לאופציות השיווק והפרסום שלו, הם הכי טבעיות. במידה ואתם מעדיפים הפקת סרט תדמית לעסק אנימציה על פני צילומי וידאו – לכו עם התחושות האישיות שלכם.

העברת אינפורמציה בשניות בודדות
אלא אם מדובר במדריכים אינפורמטיביים עמוסים, או בסרטונים לגיוס עובדים שחייבים להיעשות בפלטפורמת סרטי וידאו, הבחירה בהפקת סרטי אנימציה היא טבעית פעמים רבות.
בדקה אחת תוכלו לספר את הסיפור של החברה מבלי להלאות את הלקוח ולגרום לו לברוח או לצאת מהאתר שלכם.  במילים אחרות – סרטי אנימציה הם כרטיס הביקור האולטימטיבי לעסק שלכם.

 

לסיכום

בעידן הדיגיטלי, המידע חולף מעל ראשינו כל הזמן ואנו חשופים לגירויים אינסופיים. נראה שהיתרונות של סרטוני אנימציה בתור כלי ורסטילי גם הופכים אותו לכלי לגיטימי שמתאים לרוב בתי העסק. הן מבחינה תקציבית, והן מבחינה יישומית, הפקת סרטי אנימציה הם הבחירה הטבעית של רוב בתי העסק.

סרט אנימציה תדמיתי מאפשר להציג את חזון החברה בצורה ברורה, קלילה ומושכת.
הפקת סרטי התדמית אינה כרוכה בפרוצדורה יקרה ומסורבלת, ובתהליך קצר הכולל מפגש מקדים, הכנת תסריט, בימוי, עיצוב, אנימציה והכנת פס קול תוכלו לקדם את העסק שלכם בצורה אידיאלית.

 

חברת "פיל – אנימציה" מתמחה בהפקת סרטי תדמית למגוון לקוחות. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל תהליך הפקת הסרטון: משלב הרעיון הראשון, בחירת האלמנטים השיווקיים הנכונים, יצירת האנימציה ופס הקול והטעמת סרטון האנימציה בפלטפורמות הדיגיטל הרלוונטיות.

עם ניסיון של שני עשורים, אנו מחויבים לספק את סרטוני התדמית האיכותיים והשיווקיים ביותר.