צילום והפקת וידאו

חברתנו מתמחה בצילום וידאו למטרות שונות. הטכנולוגיה הולכת ומשתפרת כל הזמן ואנו שמים דגש על איכות הוידאו.

כמה עולה צילום והפקת וידאו?

בממוצע, הפקת וידאו עולה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים. עלות הפקת הוידאו מבוססת על מספר גורמים, כולל זמן ההפעלה הכולל של הוידאו, מספר המצלמות הנדרש, מיקום וגרפיקה.

הרבה יצרני וידאו מקצועיים אינם מציעים תפריט תמחור סטנדרטי, ובמקום זאת הם מתייעצים עם לקוחותיהם ורק אז מספקים הצעת מחיר על סמך הדרישות, הזמן והעבודה הנחוצים להשלמת הסרטון. עבודה עם שירותי הפקת וידאו תעלה את איכות הסרטון לרמה מקצועית. לצלם הוידאו עשויים להיות גם כמה רעיונות מעולים שלא חשבתם אפילו עליהם. איכות הוידאו שלכם חשובה, אז בואו אלינו לצ'אט כדי לדון על עלויות הפקת וידאו.

מה נמצא במדריך העלויות הזה של צילום והפקת וידאו?

 • מה משפיע על עלויות הפקת הוידאו?
 • שיעורי הפקת וידאו.
 • כיצד לשכור חברת הפקת וידאו.
 • כיצד לחסוך כסף בהפקת וידאו.
 • היתרונות של הפקת וידאו מקצועית.

מה משפיע על עלויות הפקה ועריכת וידאו?

כפי שציינו, עלות הפקת וידאו מבוססת על מספר גורמים כמו זמן ההפעלה הכולל של הסרטון המוגמר, מספר המצלמות הנדרש, מיקום הצילום ואם אתם רוצים להוסיף גרפיקה. בדרך כלל, מפיקי סרטונים מסחריים אינם מציעים תפריט תמחור סטנדרטי. במקום זה, הם מתייעצים עם לקוחותיהם ואז מציינים מחיר על סמך הדרישות, הזמן והעבודה הנחוצים להשלמת הסרטון לשביעות רצונם.

 • זמן

חלק מחברות הפקת וידאו קובעות את מחיריהן על סמך זמן ההפעלה של הסרטון הסופי. חברות הפקה אחרות גובות תעריף לשעה עבור הזמן הנדרש לכל היבטי ההפקה, כולל הכנה, צילום ועריכת סרטון.

 • הבנת השירותים

תמחור עבור וידאוגרפיה מסחרית מכסה מספר שירותים. לפני הכניסה להסכם עם חברת הפקת וידאו, ודאו שאתם יודעים בדיוק מה אתם הולכים לקבל.

לדוגמה, תמחור חבילות למקצוענים של חברה מסוימת יכלול זמן צילומים, זכויות מוזיקה, קריינות מקצועית, עריכה והעלאה ל-YouTube. כל השירותים הללו עשויים להיות תוספות שמשלמים עליהן בנפרד אצל חברות הפקה אחרות, ולכן חשוב להבין מה כלול לפני שמתחילים לעבוד.

 • מיקום

אם מיקום הצילום הוא מעבר לרדיוס מסוים, הצלם יכול להוסיף לכם דמי נסיעה.

תעריפי צילום וידאו

ישנם מפיקי וידאו מסחריים המציעים חבילות סטנדרטיות כדי לשמור על הדברים פשוטים עבור לקוחות שאולי לא רוצים ליצור סרטון מותאם אישית.

כיצד לשכור חברת הפקה וצילום וידאו

ישנם כמה צעדים שתוכלו לנקוט כדי להקל על עצמכם בקבלת ההחלטות וכדי להבטיח שתשכרו חברת הפקת וידאו שתתאים לכם או לעסק הקטן שלכם יותר מחברות אחרות:

 • בקשו ביקורות: ביקורות של לקוחות מרוצים אחרים הן משמעותיות ביותר בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, אז חפשו אותן באופן מקוון או בקשו המלצות מחברת ההפקות עצמה.
 • קבעו פגישת ייעוץ: מכיוון שרבים ממפיקי הוידאו אינם מציעים תפריט תמחור סטנדרטי, הם בדרך כלל יתייעצו עם לקוחות ואז יגבו מחיר על סמך הדרישות, הזמן והעבודה הנחוצים להשלמת הסרטון לשביעות רצונו של הלקוח.
 • קבעו את התקציב שלכם: ראו כמה אתם צריכים להוציא על הפקת וידאו מקצועית. יישור הדברים מראש לגבי התקציב שלכם יחסוך לכם זמן ואנרגיה בטווח הרחוק.
 • להבין את הצרכים שלכם: מה הנושא? האם הסרטון שלכם לשימוש אישי, סרטון שיווקי או סרטון תאגידי? האם תצטרכו לצלם במספר מיקומים? לא משנה מה סוג הוידאו, מומלץ שתדעו בדיוק מה הצרכים שלכם לפני הייעוץ מפני שזה יעזור לתהליך לעבור בצורה חלקה.

כיצד לחסוך כסף בהפקת וצילום וידאו

עלויות הפקת וידאו אינן זולות, אז הנה כמה דרכים שבהן תוכלו לחסוך מעט במזומנים ולשמור על עלות הפקה נמוכה יחסית:

 • זמן שווה כסף: הכשירו את המגיש שלכם מראש כדי שלא תבזבזו זמן עם הצלם. ודאו שהוא יודע את הקווים והרמזים שלהם לפני שאתם מצלמים עם צוות הפקת הוידאו.
 • קבעו פגישה לפני ההפקה: יום לפני הצילום, קבעו שיחת טלפון או פגישה עם ההפקה כדי להבטיח שכל האנשים בצוות והמגיש שלכם נמצאים משדרים על אותו גל. זה יבטיח שכל הציפיות יתקיימו משני צידי השותפות.
 • העלו את הסרטון בעצמכם: אם אתם יכולים להעלות את הסרטון בעצמכם, אל תשלמו כדי שמישהו יעשה את זה בשבילכם.
 • קנו חבילה: אם אתם יודעים שפרויקט הוידאו שלכם ידרוש צילום ארוך ואתם זקוקים למיקסים/תאורה וכו’, בדקו את אפשרויות החבילות שמציעה חברת ההפקה. זה עשוי בסופו של דבר לחסוך לכם הרבה כסף.

צלמו באזור שקרוב אליכם: כדי להימנע מדמי נסיעה נוספים, תכננו לבצע סקירת מיקומים כדי שתוכלו לבחור מיקום לצילום ברדיוס של חברת ההפקה.

היתרונות של הפקת וידאו מקצועית

כשאתם שוכרים חברת הפקת וידאו באיכות גבוהה, אתם משלמים עבור המיומנות של אנשי הצוות, מפיקי הוידאו, הציוד והידע המקצועי שלה בענף. הרבה זמן, ציוד ועבודה נדרשים לצורך הפקת סרטון מהשורה הראשונה, ומשתלם לשכור צלם מקצועי כדי ליצור את המוצר הסופי הטוב ביותר האפשרי לצורכי הוידאו שלכם.

חברת הפקת וידאו מקצועית תביא עימה שנים של ניסיון בהפקת סרטונים כדי ליצור את הוידאו המתאים ביותר לצרכים שלכם. חברת הפקות מנוסה תשתמש גם בתאורה, אביזרים, ציוד צילום וגרפיקה המתאימים כדי לייצר את הוידאו האיכותי ביותר עבורכם ועבור העסק הקטן שלכם. כן, סרטון שהופק באופן מקצועי יהיה יקר יותר אך ערך ההפקה של הפרויקט יגדל באופן אקספוננציאלי. המטרה הסופית היא כמובן להציג את המותג שלכם באור אידיאלי, ולחברות הוידאו המקצועיות יש ניסיון של עשייה של שנים בתחום.

בין אם אתם מקווים לשתף את הוידאו המיוצר של החברה שלכם במדיה החברתית או בדף הנחיתה באתר שלכם, או פשוט מעוניינים בנכס וידאו באיכות גבוהה לשימושכם האישי, אתם בוודאי לא תתאכזבו מהתוצר הסופי כאשר תעבדו עם חברת הפקת וידאו מקצועית.