על סרטוני תדמית שמכניסים כסף

סרטוני תדמית שמכניסים כסף

על סרטוני תדמית שמכניסים כסף

סרטוני תדמית יכולים להוות מקור שיווקי ופרסומי חזק ויעיל ביותר. אין פלא שכמעט ואין חברה היום שאין לה סרטון לעסק. לא פחות חשוב, לדעת שסרטוני תדמית לעסקים יכולים להכניס כסף, הרבה כסף. הדגשים הבאים יבהירו לכם על מה מדובר.

סרטון תדמית שמביא לכם לידים

אם אתם שוקלים האם להביא צלם וידאו לעסק, כדי להפיק סרטון תדמית שנראה הכי מקצועי שיש, ברור מאליו שזה שירות בתשלום. העלות איננה בשמים אך בכל זאת זהו שיקול. אבל זיכרו שסרטון עם הפקה מקצועית וצילום איכותי יכול להביא לכם כסף והכנסות, לדוגמא על ידי לידים. בסרטון עצמו (או לידו, או מתחתיו) ניתן לשלב קישור להשארת פרטים או להוסיף תיבת השארת פרטים מובנית. כאשר הסרט ערוך בצורה טובה, מספר הלידים צפוי להפתיע אתכם לטובה.

פרסום וקידום לטווח ארוך

אז יש לכם לא מעט לידים בזכות הסרטון, אבל זו רק ההתחלה. מה שעוד חשוב להוסיף, זה שלסרט שלכם אין תאריך תפוגה. הסרטון שלכם הולך לפניכם ובניגוד לפרסומות בתשלום, סרט תדמית יכול להישאר זמין עוד ועוד ועוד. זהו פרסום לטווח ארוך שלא צריך להשקיע בו מעבר לעלות ההפקה הראשונית. הוא מייצג אתכם בצורה הטובה ביותר ומניע לפעולה. סרטונים שמקודמים כמו שצריך יכולים להתגלגל באופן ויראלי או לצבור צפיות באופן אורגני ולהמשיך להביא לכם פרסום ולקוחות לעסק

הפצת סרטונים, פשוט וקל

סרטון שמכניס כסף טוב זה סרטון שצופים בו כמה שיותר אנשים. זה המקום לציין כי כיום, הפצת סרטוני תדמית לעסקים זה הדבר הכי פשוט וקל בעולם. ניתן לדוגמא לפתוח ערוך יו טיוב ודרכו להעלות סרטונים לרוב. אין צורך לשלם על כך כסף ולמעשה ההפך הוא הנכון. סרטונים מושקעים יכולים להוות מקור הכנסה בזכות הפרסומות. כמובן, כדאי להפיץ את הסרטונים בפייסבוק ובפלטפורמות נוספות כגון אינסטגרם, טיקטוק וכדומה (תלוי הסוג העסק ובקהל היעד והמטרה).

הסרט שמניע שיווק וויראלי

בחירה של צלם וידאו מנוסה עם ראייה שיווקית יכולה להיות שווה הרבה כסף. אחרי שתביאו צלם וידאו לעסק ויהיה לכם סרטון תדמית מוצלח, תוכלו לקבל ממנו כסף בזכות שיווק וויראלי. סרטים טובים, מוצלחים ומקוריים יכולים לתפוס כאש בשדה קוצים. אנשים נוטים לבצע שיתופים או לסמן לייק, עובדות שמביאות לסרט עוד ועוד צופים. וככל שמגיעים יותר צופים, כך גם החשיפה שלכם ושל העסק שלכם גדלה. יותר לקוחות יגיעו לאתר שלכם, לעסק שלכם או לתיבת המייל שלכם.