הפקת וידאו לחתונה

זה היום הגדול שלכם- תעשו הכל כדי שתזכרו אותו כמו שצריך! אנו מספקים הפקת וידאו לחתונה המושלמת.

כמה עולה הפקת וידאו לחתונה?

אם אתם חושבים על להשיג צלם וידאו ליום הגדול שלכם, אתם לא לבד. חשוב שיהיה מישהו שילכוד את הרגעים החד פעמיים האלה בזמן שאתם רוקדים עם היקרים לכם על רחבת הריקודים. כן, תמונות אכן מנציחות את הזיכרונות, אבל סרטונים באמת עוזרים ללכוד את האווירה והאהבה שאתם מרגישים אחד כלפי השניה.

כמובן שכמו לכל ספק שאמור למלא את חלקו בהפקת החתונה שלכם, אתם רוצים לוודא שהצלם יתאים לחישובים הכלכליים שעשיתם.

מדוע להעסיק צלם וידאו לחתונה?

ראשית, מדוע כדאי לכם לשכור צלם וידאו לחתונה? המחקר שלנו מראה שחסרונו של צלם הוידאו ביום הגדול הוא הדבר המצער ביותר עבור הרבה זוגות בכל הקשור לזכרונות מהחתונה שלהם. אחרי הכל, זה היום שאותו תרצו לזכור למשך שארית חייכם.

49% מהזוגות האמיתיים ישכרו צלם וידאו לחתונה שלהם, כאשר 86% מהאנשים יבחרו באיש מקצוע שיוכל לתפוס את רגעיהם במלואם.

בעניין העלויות, כשמדובר בסרטון שלכם, אתם רוצים גם לבדוק לכמה זמן תשכרו את צלם הוידאו שלכם, איזה סוג של תמונות אתם מקבלים מהסליל וכמה צלמי וידאו יש לכם. בעוד שרוב החברות יציעו שני סרטונים שצילמו מהיום שלכם, לרוב שניהם יופעלו על ידי צלם וידאו אחד (כלומר מצלמה קבועה שמצלמת את הטקס והצלם המסתובב עבור תמונות אחרות).

אם אתם רוצים להוסיף צלם וידאו במסגרת תקציב החתונה שלכם, אתם ברי מזל, מכיוון שזו אחת הקטגוריות הבודדות שבהן המחיר הממוצע לא עלה במהלך השנים האחרונות.

לכמה זמן כדאי לשכור את צלם הוידאו לחתונה שלכם?

הזמן שבו תשכרו את צלם החתונות שלכם יהיה תלוי במה בדיוק תרצו לעשות ביום המיוחד שלכם. אתם יכולים להיות מרוצים מהטקס והנאומים שלכם שכלולים בחבילה בסיסית, או ללכת קצת יותר רחוק ולקבל תמונות שלכם מתכוננים החל משעות הבוקר.

אולי תרצו גם לשלב ראיונות ממשפחה וחברים, וליצור סרט אמיתי בסגנון קולנועי כדי שתוכלו לשבת ולצפות יחד עם קצת פופקורן אחרי שהאירוע מסתיים.

לא משנה מה תרצו, בחינת זמן הצילומים, ציר הזמן או יום החתונה שלכם וגם מה שרוב האנשים עושים יכולים להקל על ההחלטה שתקבלו לגבי מה בדיוק אתם רוצים לתפוס.

למשל, לרוב הזוגות יש צילומי וידאו שנמשכים כל היום, מההתחלה ועד הסוף (56%) וזה עשוי להפוך לחבילה של 10 או 12 שעות. 37% מהזוגות יקבלו את צלם הוידאו שלהם רק לטקס וחלק מקבלת הפנים, כך שסביר להניח שאתם מסתכלים על חבילה של 8 או 10 שעות. רק 7% מהזוגות שוכרים את צלם הוידאו שלהם לטקס בלבד, פרק זמן שנע בין 4 ל-8 שעות, תלוי במה שצלם הוידאו שלכם מציע.

מה עליכם לחפש אצל צלם וידאו טוב (לחתונה)?

אתם רוצים ליצור קשר טוב עם הצלם שלכם. אחרי הכל, הוא הולך לצלם אתכם לאורך כל היום, כך שהדבר האחרון שאתם רוצים להרגיש זה לא בנוח.

מרבית הזוגות אוהבים שיש צלם וידאו שמשתלב ברקע ומקליט אותם בצורה טבעית שתגרום להם להרגיש יותר בנוח, במקום שיצטרכו לעמוד בתנוחות מסוימות בשביל הצילום. אז אם אתם לא רגילים להיות מול מצלמה, זו אפשרות טובה עבורכם.

צלמי וידאו לא פולשניים ושאינם מסיחים את הדעת בזמן האירוע הם הספקים המועדפים על זוגות שתכננו את את החתונות שלהם היטב לפני. הם גם אוהבים בדרך כלל שצלם הוידאו שלהם יכול לעבוד עם המקום עצמו כדי לקבל צילומים מהטקס או מקבלת הפנים, או אפילו לצלם באמצעות רחפן (ודאו שאתם עומדים בתקנות המזל"ט ועלויות נוספות אפשריות אם זה משהו שאתם רוצים).

כשזוגות מרגישים שצילומי הוידאו שלהם היו יכולים להיות טובים יותר, זה בדרך כלל קשור לזמן שלוקח לייצר את המוצר הסופי. הם עלולים גם לא להתרשם כאשר רגעים חשובים כמו הנאומים או הריקוד הראשון התפספסו, או כשהצלם התמקד יותר מדי בבני הזוג ולא באווירה של המשפחה והחברים.

דרך טובה לעקוף זאת היא לוודא שלצלם הוידאו שלכם יש ציר זמן של האופן שבו היום הולך להיראות ומתי מגיע זמן הנאומים או הריקודים וכו'. אם תסטו מקו הזמן, ודאו שמנהל האתר שלכם יידע לומר לצלם מתי הרגעים החשובים האלה הולכים לקרות.

ודאו שאתם מסתכלים על ביקורות כשאתם מחפשים את צלם הוידאו המושלם שלכם כדי לראות איזה סוג משוב הם קיבלו מזוגות אמיתיים אחרים. 55% מכם אומרים כי ביקורות הן הדבר החשוב ביותר בכל הנוגע להזמנת ספק בכל תחום שהוא, אז עשו את הבדיקה שלכם טרם הבחירה בו. ולבסוף… אל תשכחו לתת ביקורות גם אחרי היום הגדול שלכם.