מדריך לקניית רהיטים

צבעי ריהוט יכולים להיות מסובכים

אלא אם הצג שלך מכויל בצבע, הוא יציג צבעים שונים במקצת מהצג של כל אחד אחר. בקש דוגמית בד. קמעונאים מקוונים מציעים דוגמיות ללא תשלום. להרבה לקוחות מקוונים יש שאלות לגבי בדים וצבעים. "יש קיר בד עם כ-800 דוגמאות שונות לעיון. ואנחנו שולחים דוגמיות ללקוחות מקוונים כל יום".

 

שימו לב לתמונות

הסתכלו על הרהיטים באינטרנט בכמה שיותר תמונות, עברו מסצנת החדר (אל תתפתו מהאביזרים) לקישורים המציעים זוויות צד ותצוגות אחוריות. אתה מנסה לקבל את הרעיון הטוב ביותר כיצד ייראה הרהיטים בחלל שלך. ואל תשכחו לבדוק את החדרים שאנחנו אוהבים כדי לקבל השראה.

 

קרא את עותק תיאור המוצר מקרוב

דע ממה מורכב הרהיטים שלך לפני שאתה קונה רהיטים באינטרנט. לחץ על הסימן "+" לקבלת מידות ותיאורים מפורטים. דע מה אתה קונה – אתה מחפש רהיטים עמידים ובנויים היטב; אולי אפילו תמצא כאן הוראות ניקוי.

 

ודא שהאתר מאובטח

קנה רהיטים באינטרנט רק מאתרים מאובטחים. ב-'Checkout', ודא שכתובת האתר משתנה מ-HTTP ל-HTTPS – זה אומר שהאתר מאובטח.

 

דע את עלויות המשלוח

עיין במדיניות המשלוח של חנות לפני שאתה קונה, רובן יפרטו אותן בדף השאלות הנפוצות שלה.

 

טיפ מקצוען: לפעמים חנות כוללת את עלות המשלוח במחיר הרכישה ומתיימרת להציע "משלוח חינם". עשו לעצמכם טובה: השוו מחירים.

 

גלה על מדיניות ההחזרה

מדיניות החזרה של חנות צריכה להיכלל גם בדף השאלות הנפוצות שלה. יש להחזיר אביזרים תוך 30 יום, רהיטים ושטיחים שאינם מותאמים אישית צריכים להיות ניתנים לביטול לפני שליחתם, והזמנות מותאמות אישית מחייבות ביטול תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה.

 

מסים עשויים לחול

בדרך כלל אתה יכול למצוא את מדיניות המס של קמעונאי מקוון בדף 'אודות' שלו, או בסיכום ב'קופה'. דע את הסכום לפני השלמת המכירה.

 

המקום הטוב ביותר לקנות רהיטים בתקציב נמוך

אמנם קניות בחנויות יד שניה ובחנויות רהיטים לבנות בעצמך עשויות להיות הטרנד האחרון בקניית ריהוט לבית בתקציב, אבל בסופו של דבר אתה עלול להקריב ריהוט איכותי ואיכותי. אנחנו יודעים שאתה לא רוצה שהריהוט יחזיק מעמד כמה שנים; אתה רוצה רהיטים שיהפכו לחלק בלתי נפרד מהבית שלך, וזה בדיוק מה שתקבל עם העיצובים הידידותיים לתקציב שלנו.

 

קניית רהיטים איכותיים

אנו מתגאים בכך שאנחנו המקום הטוב ביותר לקנות רהיטים איכותיים. במשך למעלה מ-100 שנה, אנו שולטים באמנות יצירת רהיטים, וכדי להוכיח זאת, אנו מגבים כל אחד מהפריטים שלנו עם אחריות היצרן שלנו.

 

המסירות שלנו לרהיטים נוחים ועמידים לאורך זמן לא השתנתה מאז ההשקה שלנו בשנת 1902. שמרנו על הלקוחות שלנו בחזית המשימה שלנו, ואנו מתרגלים זאת בהסברה הקהילתית שלנו ויוזמות סביבתיות. אנו יודעים שריהוט אומר יותר מאשר פיסת תפאורה; זה הופך לחלק מהרעיון שלך לגבי המשמעות של "בית" עבורך.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://www.rossetto.co.il/.