3 סוגים של סדרות וידאו שהעסק שלכם יכול ליצור היום

53 אחוזים מהצרכנים עוסקים במותג לאחר הצפייה בסרטון, ובוחן המדיה החברתית אומר כי ציוצים עם וידאו גורמים למעורבות פי עשרה יותר. מה עוד יכול בעל עסק לאחל לו?

אבל איזה סוג של סרטונים עליכם ליצור?

אנו שמחים ששאלתם!

בניגוד לדעה הרווחת, שיווק בוידאו אינו מוגבל לסרטוני קידום מכירות. זהו עולם שלם של אפשרויות אינסופיות. מטרת שיווק הוידאו, בניגוד למה שרוב האנשים מאמינים, היא לא קידום – זה גם כן, אבל זה לא המוקד.

שיווק בוידאו עוזר בבניית קשרים וחיבור עם הלקוחות. סוג של כמו לגשר על פער בין המותג לצרכנים, ליצור בריתות, אמון, ובמובן מסוים, גם חברות.

בהתחשב בכך, סרטונים יכולים ללבוש צורות שונות, כולל סדרות – הדרך הטובה ביותר לשמור על חיבור.

להלן הרעיונות המובילים שלנו לסדרות וידאו שהעסק שלכם יכול לעשות היום!

סדרה תיעודית או דוקו

סדרות בסגנון תיעודי הן אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בעולם שיווק הוידאו משתי סיבות: האחת, הם מספרים סיפור, והשניה, הם עוזרים לקהל להתחבר לעסק.

אחת הדוגמאות הטובות ביותר לסרטונים בסגנון תיעודי לעסק היא המערכה השנייה של MailChimp, שם הסרטונים עוקבים אחרי אנשים שהתעוררו ויצאו לדרך חדשה בקריירה.

ביקורות על מוצרים

זה נפוץ – אם כי, חשוב מאוד. קטעי וידאו אלה קיימים די הרבה זמן, והם בדרך כלל מרוכזים סביב מוצר מסוים; לדוגמה, סרטונים של פתיחת מוצרים חדשים (unboxing).

בעת יצירת סרטון מסוג זה, חשוב להוציא את ההיבטים הייחודיים של המוצר, בניגוד לחלופות מתחרות, כדי לסייע בהקמת הסמכות העסקית שלו.

בלוגים של תרבות משרדית

אלה סוגי הסרטונים הכי מהנים להכנה. הם יוצרים קשר בין עסק לצרכנים שלו. מי לא היה רוצה לתמוך בעסק שהוא כיפי, מתחבר באופן אישי לקהל, ושיש תרבות משרדית מלאת חיים.

קטעי וידאו – שהופכים פופולריים יותר ויותר בימינו – מביאים את ההיבט האנושי והטבעי של עסק, ועוזרים לבנות אמון הרבה יותר בקלות מכל מדיום אחר.

אם אתם חושבים להשתמש בוידאו כדי לקדם את העסק שלכם, אנחנו יכולים לעזור. אנו חברת שיווק וידאו שמבצעת פרויקטים ארגוניים ומותגיים. עברו על כל השירותים המדהימים שלנו, ושאלו אותנו כל שאלה שיש לכם.